Published On: 22 Shtator, 2016

Mustafi i gatshëm për Chelsean (FOTO)

Shkodran Mustafi është gati për derbin e Londrës mes Arsenalit e Chelseat

Mbrojtësi shqiptar i Arsenalit, Shkodran Mustafi, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka thënë se është gati dhe i fokusuar për derbin e së shtunës ndaj Chelseat.

“Çaste të mira dje gjatë fotografisë zyrtare me ekipin. Jam i fokusuar në ndeshjen e rëndësishme të radhës – derbi i parë i Londrës për mua”, ka shkruar ai në Facebook.

Të shtunën duke filluar nga ora 18:30, Arsenal dhe Chelsea përballen në ‘Emirates Stadium’ në kuadër të xhiros së gjashtë të Premierligës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...