Published On: 22 Qershor, 2016

Mustafa tregon që Agani nuk është më ministër, por nuk jep detaje tjera

I pari i Qeverisë së Kosovës, në mbledhjen e sotme të kabinetit qeveritar, njoftoi se ka pranuar dorëheqjen e ministrit Ferid Agani.

“Agani nuk është më ministër”, ka thënë Mustafa, duke mos komentuar më shumë rreth situatës dhe çështjes për të cilën ai ofroi dorëheqjen

Po ashtu kryeministri Mustafa nuk ka njoftuar se kur do të mund të zëvendësohet dikasteri që Agani drejtonte.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...