Published On: 2 Mars, 2016

Mustafa: Thaçi ka dhënë dorëheqje nga të gjitha pozitat

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa në mbledhjen e Qeverisë theksoi se zëvendës kryeministri dhe ministri i punëve të jashtme Hashim Thaçi ka dhënë dorëheqje nga këto pozita ditën kur është zgjedhur president i Kosovës.

Ai falënderoi Hashim Thacin për bashkëpunim si dje punën e bere, duke i uruar sukses në pozitën e re./K.Press

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...