Published On: 28 Nëntor, 2016

Mustafa: Të gjithë ne sot ndjehemi një

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa ka uruar 28 nëntorin të gjithë bashkëkombësve.

Mustafa ka theksuar se sot të gjithë ndjhemi një, të fortë dhe përgjegjës për ndërtimin e shteteve, shkruan Indeksonline.

Ky është postim i plotë:

Të dashur bashkëkombas, Urime 28 Nëntori, Dita e Flamurit! Të gjithë ne sot ndjehemi Një, të fortë por edhe përgjegjës për ndërtimin dhe zhvillimin e shteteve dhe vendeve tona, gjithandej ku jemi. IM

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...