Published On: 29 Gusht, 2017

Mustafa takon të mërkurën senatorin amerikan Ronald Johnson

  • Kryeministri në detyrë, Isa Mustafa do ta pres në takim senatorin amerikan, Ronald Johnson, anëtar i Komitetit të Senatit për Politikë të Jashtme.

Ky takim mes kreut të LDK-së dhe senatorit amerikan do të zhvillohet të nesërmen pas mbledhjes së Qeverisë.

Kjo është agjenda e kryeministrit për të mërkurën:

1. Kryeministri Isa Mustafa merr pjesë në mbledhjen e Qeverisë së Republikës së Kosovës.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë

KOHA: 09:00

2. Kryeministri Isa Mustafa pret në takim senatorin amerikan, Ronald Johnson, anëtar i Komitetit të Senatit për Politikë të Jashtme.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë

KOHA: 14:10

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...