Published On: 5 Shkurt, 2016

Mustafa: S`do të lejojmë grusht shtet e vrasje të policëve

Kryeministri Isa Mustafa ka thënë se nuk do të lejohet në asnjë mënyrë grusht shteti dhe vrasja e policëve dhe se sipas tij 17 shkurti është ditë feste e jo ditë kur duhet të ndodhin protesta , njofton Klan Kosova.

Këto komente ai i bëri një një konferencë të përbashkët me zëvendësin e tij, Hashim Thaçi dhe kreun e Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Kosovës, Haxhi Arifin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...