Published On: 8 Shkurt, 2016

Mustafa pas takimit te Presidentja: Opozita ta ndalë dhunën, të kthehet në Kuvend (Video)

  • Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa tha pas takimit se ka shprehur shqetësimin për bllokimin e Kuvendit.

Ai tha se bashkë me opozitën duhet të punojnë në gjetjen e zgjidhjës, dhe se për asosciacionin fjalën e vet e ka thënë kushtetuesja

“Kerkuan ndaljen e dhunes”, tha Mustafa.

“Kemi nevojë të punojmë bashkarisht për implementin e MSA’së dhe liberalizimin e vizave”, shtoi Kryeministri.

“I bëjmë ftesë opozites që të vij në kuvend”, tha Kryeministri.

Mustafa: Opozita ta ndalë dhunën dhe të kthehet…

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...