Published On: 22 Janar, 2016

Mustafa: Marrja e MSA, hapja e një rruge shumë të rëndësishme për vendin”

  • Aprovimi i MSA-se është një sukses shumë i madh i Kosovës dhe shprehje e punës së madhe bërë gjatë këtij viti, por dhe më herët.

Kështu pohoi kryeministri i Kosovës Isa Mustafa, në mbledhjen e Qeverisë.

“Po shpreh gëzimin tonë dhe përkushtimin për aprovimin e MSA-së. Qeveria ka përkushtim të punoj në realizimin e MSA-së. Është hapur një rrugë shumë e rëndësishme per vendin”, pohoi Mustafa.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...