Published On: 3 Gusht, 2017

Mustafa kërcënon Teuta Rugovën

  • Kryetari i LDK’së, Isa Mustafa përmes një shkrimi ka kërcënuar Teuta Rugovën, duke thënë se “ata që shkelin qëndrimet e LDK’së cenojnë vlerat më sublime të saj”.

“LDK është parti e idesë dhe rrugës së Ibrahim Rugovës. Ata që shkelin qëndrimet e LDK-së cënojnë vlerat më sublime të saj”, ka shkruar Mustafa në facebook.

Raportohet se Ramush Haradinaj dhe deputetja e LDK’së, Teuta Rugova kanë zhvilluar para pak çastesh një takim në njërin prej restoranteve të kryeqytetit.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...