Published On: 1 Mars, 2016

Mustafa: Ja për çka punojnë njerëzit në LDK

Kryeministri Isa Mustafa të martën në mëngjes ka thënë përmes një statusi në Facebook se fryma e LDK-së është shtetformuese dhe institucionaliste.

“Fryma e Lidhjes Demokratike të Kosovës, që nga fillimi, është shtetformuese dhe institucionaliste. Nerëzit e LDK-së punojnë dhe do të punojnë për vlerat e LDK-së dhe shtetin e Kosovës”, shkruan Mustafa, pa sqaruar se kujt ia aludon këtë postim të ri.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...