Published On: 27 Shkurt, 2016

Mustafa “inkurajon” simpatizantët e opozitës

Një ditë pas zgjedhjes së presidentit të vendit, kryeministri Isa Mustafa ka gjet mundësi që ti inkuarojë qytetarët e Kosovës, sidmos ata që ishin simpatiznatët e opozitës për ti thënë se është vonë sepse koha ka kaluar dhe se Vetëvendosja kinse ka marr vota në emër të LDK-së. Më poshtë lexoni edhe shkrimin e plotë të Isa Mustafës të postuar në profiling e tij facebook.

Shkrimi i plotë i Isa Mustafës në Facebook:

Dje, derisa VV po bënte terror mbi institucionet e Republikës së Kosovës, derisa ma sulmonin shtëpinë me shishe molotovi, pyeta ku janë edhe disa deputet që kanë marrë vota në emër të LDK-së, sepse nuk shiheshin se janë me shumicën e kolegëve të tyre. Frikohesha se janë zënë peng në çadrat e VV. Por, jo! Dikush më tha se i kanë frikësuar, e tjetri se kanë fluturuar, me marrë udhëzime në çadrat e verës australiane. Kryesorja që janë gjallë! Ata që e respektuan votën e qytetarëve ishin në Parlament. Nuk u frikësuan.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...