Published On: 4 Shkurt, 2016

Mustafa i rikthehet Facebook-ut pasi e braktisi (Foto)

Pas problemeve që kishte me Facebook-un e mëparshëm, kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, i rikthehet përsëri këtij rrjeti social, transmeton Indeksonline.

Këtë gjë ai e ka konfirmuar përmes disa fotografive që ka shpërndarë tashmë në faqen e tij të re.

Ja postimi i parë i Mustafës në Facebook

“Të dashur miq,
Pas një pauze të shkurtër dhe kërkesave të shumta, iu riktheva komunikimit me ju përmes rrjetit social facebook. Tani më jemi në fazën finale të përgatitjeve për shënimin e 8 vjetorit të Pavarësisë. Në prag të shënimit të kësaj date, jemi duke vazhduar intenzivisht me agjendën ekonomike dhe me hapa të fortë drejt përgatitjes së bizneseve prodhuese për konkurrencën në tregjet Evropiane. (Foto nga ceremonia e inaugurimit të Klubit të Prodhuesve të Kosovës).”, shkruan ai. /Indeksonline/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...