Published On: 29 Shtator, 2016

Mustafa i përgjigjet deputetëve

Kryeministri i vendit, Isa Mustafa do t`i përgjigjet ftesës për t`u paraqitur në dy interpelanca të thirrura nga Lëvizja Vetëvendosje.

Kreu i ekzekutivit do të rrëfehet sot para deputetëve për situatën aktuale në pjesën veriore të Kosovës, si dhe për kodin telefonik shtetëror.

Lajmin se Mustafa do të flas për këto dy çështje para ligjvënësve e ka konfirmuar për Klan Kosova edhe këshilltari i tij, Faton Abdullahu.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...