Published On: 19 Shtator, 2016

Mustafa e Hoxhaj në OKB, takojnë ish Presidentin Clinton

Kane nisur takimet e delegacionit te Kosovës i udhehequr nga Kryeministri Mustafa dhe Ministri Hoxhaj.

Delegacioni i Republikës së Kosovës i cili po udhëhiqet nga Kryeministri, Isa Mustafa, sot ka filluar një agjendë të ngjeshur në Nju Jork, me takime të shumta bilaterale të cilat do të marrin pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së, në ditën e parë të punimeve Mustafa dhe Hoxhaj kanë takuar ish Presidentin Clinton.

“Kënaqësi e madhe të takojmë Presidentin Clinton në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së. Së bashku me Kryeministin Mustafa e njoftuam për zhvillimet në Kosovë dhe Rajon” ka shkruar Hoxhaj në Twitter.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...