Published On: 13 Qershor, 2016

Mustafa: Do ta bëjmë shtetin sa më të mirë për fëmijët

Zyra e kryeministrit ka mbajtur një takim ndërministror për të drejtat e fëmijëve ku u tha se po punohet shumë që fëmijët të kenë të drejtat e tyre.

Në këtë takim i pranishëm ishte edhe kryeministri Isa Mustafa, i cili tha se Qeveria e Kosovës ka bërë përpjekje për vendosjen e fëmijës në qendër dhe po përpiqet që të bëjë shtetin sa më të mirë për ta./KosovaPress/Isa MustafaIsa Mustafa

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...