Published On: 26 Shkurt, 2016

Musliu: Drenica është me Thaçin dhe jo me ty Rexhep

  • Deputetja nga radhët e PDK`së, Ganimete Musliu në fjalën e saj tha se Hashim Thaçi është në rrugën e drejt, dhe Drenica është me të, dhe jo me Rexhep Selimin.

“Hashim Thaçi, Drenica është me ty sepse je në rrugën e drejt, dhe jo me ty Rexh” tha deputetja e PDK`së, Ganimete Musliu.

“Unë do ta votoj Thaçin President”, tha Musliu duke treguar votën e saj.

Ajo më tej shtoi duke thënë se nuk kam kohë të flas shumë këtu sepse do të festojmë për festën e Presdentit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...