Published On: 17 Janar, 2016

Muslimanët duke u lutur nën shi, shoku i tyre i krishterë ua mban çadrën

Foto e rrallë…

Është koha për t’u lutur për muslimanët dhe ata janë duke u lutur nën shi, ndërsa shoku i tyre i krishterë ua mban çadrën. M. B.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...