Published On: 5 Gusht, 2016

Mushkolaj: Nëse nuk rritet numëri i protestuesve ky vend ka marrë fund

Analisti i çështjeve politike, Imer Mushkolaj, në një prononcim për media ka thënë se pret që të rritet numri i qytetarëve sepse nëse nuk rritet numri dhe qytetarët nuk i bashkohen kësaj proteste atëherë ky vend ka marrë fund, shkruan Gazeta Blic. “Presim të rritet numri i qytetareve se ne të mirë të tyre është por nëse nuk ka njerëz të cilët nuk dalin ta ndalin këtë atëherë ky vend ka marrë fund. Këtë protestë nuk e ka organizuar asnjë parti” tha Mushkolaj.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...