Published On: 25 Prill, 2016

Mushkolaj: Mustafa po u shërben ish-pionëve të Sllobodan Mollosheviqit

Mbajtja e zgjedhjeve serb në territorin e Kosovës nxiti reagime të shumta për shkak se vendi ynë po e ka të pamundur t’i ndalojë ato.

Kryeministri Isa Mustafa fillimisht këtë proces e quajti grumbullim votash, mirëpo nuk doli të jetë ashtu, pasi në vendin tonë u hapen qendra të votimit dhe ky proces nuk dallonte asgjë nga një proces i mirëfilltë zgjedhor.

Analisti Imer Mushkolaj konsideron se me lejimin  këtyre zgjedhjeve, kryeministri Isa Mustafa ua bëri një shërbim ish-pionëve të Sllobodan Mollosheviq, raporton “zeri.info”.

“Mustafa ua mundësoi të mbajnë zgjedhje në Kosovë dhe të fitojnë atyre që nuk e njohin këtë shtet dhe e luftojnë me çdo kusht. Shërbim më të madh ish-pionëve të Milosheviqit, që kanë përgjegjësi për krimet e shkaktuara në ish-Jugosllavi, mund t’iu ketë bërë kush?! Qeveria e Kosovës dhe kryeministri treguan gjithë lojalitetin ndaj shtetit të Serbisë, në vend që të tregoheshin të vendosur në kundërshtim” ka thënë Mushkolaj.
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Mushk dmth kali dhe magar thotë:

    Mushku eshte simbioze e marredhenjeve seksuale ndermjet Kalit dhe Magarices…….dhe ky Mushkolja perveq qe eshte Kali dhe Magar…..ai e meriton teresisht mbemrin MagariKali….edhe pse duket si mandrill , kjo prap me shum i ka hije mbemri MUSHKOLAJ……..plus emri imer memarabisht do te thote luan i killavt ……..ski qa fol ma shum…

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...