Published On: 1 Prill, 2016

Musa i mori ne qaf edhe ministrat tjere…

Musa i mori ne qaf edhe ministrat tjere…

Sidoqofte urojme te mos jete edhe nje loje tjeter e BDI-se. Urojm te kene kuptuar drejt porosit e miqve nderkombetar dhe do te bashkepunojne qe kriminelet te perfundojne aty ku e kane vendin, pavarsishte a jane nga rradhet e VMRO DPMNE-se apo vete BDI-se!!! (M. Zekiri)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...