Published On: 23 Shtator, 2016

Murtezaj: Policia ka vepruar me profesionalizëm në rastin e Gjuriqit

Zëvendës Ministri i Punëve të Jashtme, Valon Murtezaj  përmes llogarisë së tij në “facebook”, ka thënë se Policia e Kosovës  ka kryer me përgjegjësinë dhe profesionalizmin më të lartë detyrën në rastin e z.Gjuriq parmbrëmë, përcjell Gazeta Blic.

Ja shkrimi i plotë:

“Policia e Kosovës e ka kryer me përgjegjësinë dhe profesionalizmin më të lartë detyrën në rastin e z.Gjuriq parmbrëmë.

Ai sot në mediat e ndryshme, e ka fyer policinë e Kosovës.

Por mund të them, askush nuk mund ta njollos policinë e Republikës së Kosovës.

Ajo është policia më e mirë në rajon.

Ndjehemi krenar me ju, zyrtarë dhe zyrtare të policisë së shtetit të Kosovës”, transmeton Gazeta Blic.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...