Published On: 31 Janar, 2016

Mundën “Skënderbeun”. Ja si i ndajnë paratë lojtarët e “Vllaznisë”

Fitorja ndaj Skënderbeut ka vlejtur 5 milionë lekë të vjetër për lojtarët e Vllaznisë.

Biznesmeni Ardit Kraja edhe një herë tjetër nuk ka nguruar që të shpërblejë lojtarët për këtë fitore mjaft të rëndësishme.

Edhe pse nuk ka qenë i pranishëm në stadium, ai sapo ka mësuar rezultatin final të takimit, ka kontaktuar me drejtuesit e klubit dhe i ka bërë me dije premion, e cila është shpërndarë menjëherë në dhomat e zhveshjes.

Madje lojtarët nuk kanë nguruar që të bëjnë edhe foto gjatë momentit të shpërndarjes së parave.

Kjo është hera e tretë që Kraja akordin premion për futbollistët shkodranë./Panorama/

thesi

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...