Published On: 9 Shkurt, 2016

Mund të jete profil i rremë, por ja ç’bën publiku për Fatos Nanon

Një profili i Fatos Nanos në Facebook, i cili mendohet se është i rremë, duke qenë se nuk është konfirmuar asnjëherë zyrtarisht nga ish-kryeministri, i cili është shprehur se nuk është aktiv nëpër rrjetet sociale, gëlon nga dëshira e komentuesve apo adhuruesve të Nanos dhe jo vetëm, që ai të rikthehet në mënyrë aktive në politikë.

Ka mjaftuar një sondazh me titull: “A deshironi rikthimin e Fatos Nano-s ne politiken shqiptare ?”, që nostalgjikët e Nanos, por edhe disa kundërshtarë politikë, ta mirëpresin me mall dhe dëshirë të zjarrtë atë.

Në fakt, nga numri i shumtë i komenteve, nga të cilat po përcjellim vetëm disa për arsye teknike, mbizotërojnë ato pozitive, sikurse mund të shihet më poshtë.

nanoKomentet

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...