Published On: 16 Mars, 2016

Muller barazon në sekondat e fundit, shkon në vazhdime (Video)

  • Bayern Munich ka arritur që të shënoi edhe golin e dytë kundër Juventusit.
  • Thomas Muller ka shënuar golin e dytë kundër Juventusit, për të barazuar rezultatin në 2:2 dhe për të siguruar vazhdimet.

Gjermani shënoi në minutën e parë shtesë, për t’i dhënë edhe një mundësi më shumë skuadrës së tij.

Kujtojmë se për Juventusin shënuan në pjesën e parë Pogba dhe Cuadrado, ndërsa për Bayernin Lewandowski dhe Muller. /Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...