Published On: 29 Prill, 2017

Muki zbulon pamje shokuese nga dhuna në Parlament (Video)

Deputeti shqiptar nga radhët e LSDM-së, Muhamed Zekiri ka zbuluar diçka tronditëse, dhe sipas tij ky dhe partia e tij është përgjegjëse e dhunës së ushtruar ndaj deputetëve.

Sipas Zekiri i cili e ka publikaur edhe fotografinë në rrjetin e tij social të Facebook-ut, shihet se si deputeti i VMRO-DPMNE, Ilija Dimovski, fliste me një huligan dhe dhunues në Parlament.

Zekiri i e porosit Dimovski, se kjo është ajo që duhet ta dijë i gjithë opinioni se kush qëndron pas dhunës në Parlament, njofton TetovaSot.

“Ilija Dimovski a po flen rahat? … Të gjithë,  së bashku me terroristët që sulmuan dhe sulmuan deputetët e shumicës parlamentare do të përgjigjen”, ka shkruar Zekiri.

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...