Published On: 18 Qershor, 2017

Muhaxheri: Vija e kuqe e LDK-së për PDK-në kësaj radhe është e trashë

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari “Të gjithë fitues, të gjithë humbës”.

Në këtë dokumentar, Zona Express fokusohet në rezultatin e zgjedhjeve të parakohshme të 11 qershorit, fitoret e vetëshpallura dhe për atë nëse këto zgjedhje vërtetë kanë fitues dhe humbës.

Kryetari i Pejës dhe kandidati për deputet i LDK-së, Gazmend Muhaxheri thotë se kësaj radhe vija e kuqe për bashkëqeverisje me PDK-në është e trashë.

Për më shumë shikojeni videon:

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...