Published On: 24 Prill, 2016

Mrekulli shqiptare, e pabesueshme qe gjashtë shekuj pa ndal kremtojnë fitoret e betejave të Gjergj Kastriotit! (Video)

Kaluan 600 vite, dhe Arbëreshët në Itali vazhdojnë çdo vit festimet për fitoret e betejave të Gjergj Kastriotit! Ndiqeni deri në fund, sepse nuk kam parë një gjë që ja vlente të shikohej më shumë se sa kjo!

Shpërndajeni ju lutem!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...