Published On: 18 Dhjetor, 2015

Mourinho vendos për klubin e ri

Portugezi të enjten u shkarkua nga posti i trajnerit te Chelsea pas rezultateve negative në Premier Ligë ndërsa përfaqësuesit e tij raportohet se kanë kontaktuar me “Djajtë e Kuq”.

United thuhet se nuk janë të kënaqur me Louis van Gaalin pasi nuk ka siguruar asnjë fitore në pesë ndeshjet e fundit.

Kontrata e Van Gaalit skadon në verën e vitit 2017, por United tashmë kanë kontaktuar përfaqësuesit e Pep Guardiolas, mirëpo Mourinho mund të jetë alternativë nëse dështon emërimi i trajnerit spanjoll.

ESPN raporton se në adresë të Mourinhos kanë ardhur oferta konkrete për sezonin e ardhshëm dhe agjenti i tij, Jorge Mendes është duke punuar në këtë drejtim

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...