Published On: 12 Gusht, 2016

Mourinho tregon pse largoi Januzajn

Jose Mourinho ka thënë se e largoi Adnan Januzajn që të fitojë përvojë

Mesfushori shqiptar, Adnan Januzaj, është huazuar te Sundelandi për sezonin 2016/17.

Trajneri i ‘Djajve të Kuq’, Jose Mourinho, ka thënë se Januzaj bën pjesë në planet e tij afatgjate dhe kjo është arsyeja se pse e huazoi atë në Premierligë.

“Januzaj bën pjesë në planet e mia, kjo është arsyeja pse ai u huazua te një klub nga Premierliga. Ne e pëlqejmë atë, ai është lojtar i talentuar”, ka thënë Mourinho.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...