Published On: 20 Korrik, 2016

Mourinho: Tre lojtarët më të mirë në histori Messi, Pelle dhe Maradona

Jose Mourinho është një nga trajnerët më të respektuar në botën e futbollit në vitet e fundit.

Zakonisht fjalët e tij bëjnë bujë të madhe në media pasi portugezi shpesh herë din t’i kalon limitet.

E gjitha kjo pasi jashtë kësaj liste është idhulli i tifozëve të Unitedit, Cristiano Ronaldo.

“Për mua top tre lojtarët më të mirë në histori janë Lionel Messi, Pele dhe Diego Maradona”, ka thënë Special One. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...