Published On: 6 Shkurt, 2016

Mourinho refuzoi dy herë gjigantin evropian

  • Jose Mourinho ka refuzuar dy herë Real Madridin.

Trajneri portugez, Jose Mourinho ka refuzuar dy herë ish-skuadrën e tij, Real Madrid, shkruan e përditshmja angleze The Sun.

Mourinho refuzoi dy herë Realin, pasi dëshiron të marrë drejtimin e Manchester Unitedit, skuadre e cila p ka shumë vështirësi me trajnerin Louis van Gaal.

Raporti shkruan se, agjenti i Mourinhos  tashmë ka nisur bisedimet me Unitedin dhe gjatë verës do të zëvendësoj trajnerin holandez. /Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...