Published On: 22 Korrik, 2016

Mourinho ka dy opsione nëse dështon Pogba (Foto)

Jose Mourinho ka dy opsione tjera nëse nuk arrin ta transferoj Paul Pogban në Manchester United

Manchester United dhe Juventus tash e disa ditë janë në negociata për transferimin e Paul Pogbas në Manchester United.

As 120 milionët e ofruara nga ekipi anglez nuk e kanë bindur kampionin e Italisë që ta shes francezin.

Por, Mourinho nuk pret gjatë. Sipas Daily express, Mourinho ka dy opsione nëse dështon ta transferoj Pogban

Fjala është për Nemanja Maticin (Chelsea) dhe Blaise Matuidin (Paris Saint-Germain).

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...