Published On: 23 Shtator, 2016

‘Mourinho do të rikthejë Unitedin aty ku e ka vendin’

Deco nuk ka dyshime, Jose Mourinho do ta rikthejë Manchester Unitedin aty ku e ka vendin

Tre humbjet me radhë në stolin e Manchester Unitedit, kanë lëkundur paksa karrigen e trajnerit portugez, Jose Mourinho.

Por, bashkëkombësi i tij, Deco, mendon se ish trajneri i Chelseat është njeriu i duhur për ta rikthyer Unitedin aty ku e ka vendin.

“Mourinho do ta rikthejë Manchester Unitedin aty ku e ka vendin. Ai fokusohet më shumë në detaje, dhe ka edhe disa detaje për t’i rregulluar te Unitedi. Por, ai do të gjejë formulën e duhur për te sukseset, gjithmonë e bën këtë. Do ta rikthejë klubin aty ku e ka vendin”, ka thënë Deco.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...