Published On: 26 Janar, 2016

Motra e vogël e Kim ne gjurmë të motrës,merr ofertë milionëshe për film porno

  • Në gjurmë të motrës Kim, TMZ ka mësuar që kompania e Vivid Entertainment i kanë ofruar asaj 10 milionë dollarë për të publikuar një video me të dashurin e saj Tyga.

Duket sikur  Vivid Entertainment, mezi ka pritur që ajo të mbushi 18-vjeç, e menjëherë pas kësaj vërshuan edhe ofertat nga më të ndryshmet drejt bukuroshes Kylie Jenner.

Industria e filmave me pullë të kuqe, gjithashtu ka kërkuar nga ajo që të bëjë edhe filma për të rritur pasi ajo tashmë është në një moshë madhore dhe mund të vendosë vetë.

Ata e kanë konsideruar Jenner si një personazh perfekt për video të tilla për shkak të përmasave të saj dhe pamjes tejet seksi.

Jenner ka marr oferta edhe nga shumë kompani të tjera, ndërsa pritet të shihet nëse ajo do të pranojë ose jo diçka të tillë

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...