Published On: 13 Gusht, 2016

Motra e Rita Orës, Elena aksidentalisht zbulon pjesë intime (FOTO)

Rita Ora njihet për trupin seksi që ka dhe herë pas here publikon fotografi provokuese në rrjetet sociale.
Por, kësaj radhe protagoniste e një imazhi të nxehtë është motra e këngëtares shqiptare, Elena.

Kjo e fundit ‘aksidentalisht’ zbulon gjoksin teksa gjendet në një jaht me Ritën.

Nuk dihet se ku është bërë kjo fotografi, por mediat botërore kanë shkruar se Elena është mjaft e nxehtë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...