Published On: 22 Qershor, 2016

Motra e Anjezës: Je tmerr femër!

Pas largimit të Anjeza Shabanit nga emisioni “Alarm”, që e moderonte në krah të Armir Shkurtit, karrigen e saj e zuri e motra, Dajana Shabani.

Edhe më herët ajo e ka shprehur përmes statuse krenarinë që ndjente për të.

Dajana i ka kushtuar Anjezës një postim në Facebook në qershor të 2015-ës, ku e përshkruan atë si një femër të kompletuar, një ‘tmerr femër’.

“Motra ime e mrekullueshme! E bukur, e zgjuar, seksi, dhe tmerr femër, kjo është vetëm motra ime!!! Ta marrin vesh mirë të gjithë, dhe t’i plasin sytë e syzet”

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Bledi thotë:

    Kjo qe rreh femijet e vegjel…vertet tmerr eshte.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...