Published On: 23 Shkurt, 2016

Moti “kundër” opozitës, protestuesit po përballen me erë dhe shi (Foto/Video)

Pas vendosjes së shatorrëve në sheshin “Skënderbeu”, nga opozita, që do të qëndrojnë ditën dhe natën për ta kundërshtuar zgjedhjen e presidentit, moti ka filluar të keqësohet.

Tashmë ka filluar të bie shi dhe fryj erë, ku do t’ua vështirësojë qëndrimin opozitës në shesh.

Indeksonline ka raportuar gjatë tërë ditës për vendosjen e shatorrëve nga opozita në shesh.

Ndërsa të premten është raportuar në media se do të bëhet votimi i presidentit në Kuvend./Indeksonline/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...