Published On: 22 Prill, 2017

Moti, kujdes në datën 28 prill, java e parë e majit vjen me surpriza

Temperaturat e ditëve të fundit kanë qenë dimërore. Edhe dita e nesërme do të jetë me temperatura të ulëta, poshtë 20 gradëve, e java do të nisë me ngrohje, shkruan “Panorama”.

Sipas meteorologëve, muaji prill do të mbyllet mirë, përveç datës 28 që do të ketë ulje temperaturash dhe parashikohen edhe reshje shiu shkruan “Panorama”.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...