Published On: 22 Qershor, 2016

Mot i nxehtë dhe me re

Të mërkurën, moti mbi vendin tonë do të jetë i kthjellet me vranësira, kryesisht në vende malore.

Erë do të fryjë në drejtim të veriperëndimit dhe jugperëndimit me shpejtësi deri në 5m/sek, ndërkohë që temperatura do të arrijë maksimalen e ditës në 32 gradë Celsius.

E gjithë java do të jetë me mot të nxehtë dhe me vranësira.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...