Published On: 8 Gusht, 2016

Mos u dorëzo deri në fund: Ja çfarë i ndodhi këtij gjarpri

Këto foto të pabesueshme janë publikuar me mijëra herë që kur u realizuan për herë të parë nga Bryan Snyder.

Fotografi amerikan ka fiksuar momentin e rrallë kur një gjarpër ha një hardhucë.

Por kjo e fundit nuk dorëzohet, madje edhe pse është thuajse plotësisht brenda trupit të gjarprit, arrin ta kafshojë atë.

Këta gjarpërinj njihen si gjarpërinjtë-mbretër.

Kjo për shkak se ata ushqehen me gjarpërinj, hardhuca dhe zvarranikë të tjerë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...