Published On: 23 Gusht, 2016

Mos hani bukë në Serbi, ja çka u pa në një furrë (Foto/Video)

Në rrjetet sociale është publikuar një fotografi e cila u bë në një furrë në Serbi, përkatësisht në Zemun

Në këtë fotografi shihet një mi i madh i cili ecën lirshëm në vendet ku mbahet buka, shkruan Gazeta Express.

Këtë video e ka bërë një konsumator, i cili ka paralajmëruar të gjithë që të mos blejnë bukë në atë furrë./GazetaExpress/

Ja video dhe fotografia:

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...