Published On: 2 Shkurt, 2016

Mos e besoni po deshët, Papa provon kinematografinë

Mos e besoni po deshët, por Papa Françesku do të luajë së shpejti në film artistik. Filmi quhet “Beyond the Sun” dhe 79-vjeçari do të jetë protagonist në të.

Ky është roli i parë që Ati i Shenjtë luan dhe është një tjetër sfidë për të.

Mesa duket takimi me yllin e Hollivudit, Leonardo DiCaprio, i ka ndezur papës receptorët, për të provuar edhe ai magjinë e kinemasë.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...