Published On: 17 Shtator, 2016

Morena në ‘Zhurma Show’ a ishte pa të brendshme? (Foto)

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku njihet për linjat e saj seksi.

 E vetëdijshme për këtë, ajo nuk heziton t’i ekspozojë asetet e saj në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo të enjten mbrëma ka marrë pjesë në ‘Zhurma Show’ duke u shfaqur shumë joshëse.

Por ajo që bije në sy është se në këtë paraqitje Morena si duket ka dal pa të brëndshme. Shikojeni foton dhe vlerësojeni vet. /ORAinfo/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...