Published On: 1 Shkurt, 2016

“More rracë muti”. Ja sherri i një familjari me ministrin Beqaj (Video)

Një përplasje e fortë verbale ka ndodhur midis familjarit të njërit prej të lënduarve rëndë që ndodhet në repartin e Djegie Plastikës në QSUT dhe ministrit të Shëndetësisë Ilir Beqaj. Familjari iu drejtua Ministrit Beqaj me fjalë të rënda. Ai i kërkoi llogari ministrit për mungesën e shpejtë të transportit duke i thënë: “More rracë m..Pse nuk dërguat avion të merrnit të plagosurit”

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...