Published On: 22 Mars, 2016
Bota |

Monumentet evropiane marrin ngjyrat e flamurit belg (FOTO)

Brukseli u trondit mëngjesin e sotshëm nga sulmet terroriste.

Deri më tani raportohet për mbi 30 persona të vdekur dhe 200 të tjerë të plagosur, mirëpo ky numër po vazhdon të rritet, transmeton Klan Kosova.

Monumente të ndryshme evropiane për tu solidarizuar me popullin belg kanë ndezuar drita me ngjyra të flamurit të Belgjikës.

MONUMENTEmounmente3

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...