Published On: 1 Tetor, 2016

Monika e bën të pamundurën për olimpikun Aziz Salihu

Gjendja shëndetësore e boksierit Aziz Salihu, pas operimit që pati kohë më parë po përmirësohet dalëngadalë.

Që babai të ndihet mirë, vajza e tij Monika është kujdesur dhe i ka shërbyer tash e një kohë, shkruan Magazina.al.

Pavarësisht obligimeve tjera që mund ti këtë pasur, ajo ka lënë karrierën dhe i ka qëndruar afër babait, kur ai ka pasur nevoje për të.

11

Me këtë Monika tregon se kujdesi dhe dashuria për prindin nuk duhet të mungojë asnjëherë, sidomos në sëmundje.

Por jo shumë kush do ta bënte këtë, aq me tepër kur Monika ka edhe nënën, e cila kujdeset gjatë gjithë kohës për bashkëshortin Azizin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...