Published On: 28 Qershor, 2016
Bota |

Momenti kur sulmuesit hedhin veten në erë dhe vrasin dhjetëra persona (VIDEO)

Është publikuar në rrjetet sociale një video e re e cila tregon momentin e shpërthimeve në aeroportin Ataturk në Stamboll.

2 vetëvrasës me bombë hodhën vetën në erë në momentin që u ofruan skanerit për kontroll.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...