Published On: 7 Gusht, 2016

Momenti kur Rio pushtohet nga tingujt e himnit të Kosovës (Foto/Video)

Majlinda Kelmendi tashmë është kampione olimpike për xhudo në kategorinë deri në 52 kilogramë.

Asaj i është ndarë edhe medalja e artë dhe me këtë rast është intonuar edhe himni i Kosovës.

13918684_1259480884064867_1338341794_o

Kjo ishte medalja e parë olimpike për shtetin e Kosovës. /Telegrafi/

13932243_1259481070731515_1529082445_o13939949_1259480844064871_1469538490_o

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...