Published On: 28 Korrik, 2016

Momenti kur Papa Françesku rrëzohet gjatë meshës

Ky është momenti kur Papa Françesku u rrëzua gjatë një meshe në një vizite në Poloni.

79-vjeçari u rrëzua në altar.

Françesku vuan nga shiatiku, që i shkakton probleme në këmbë.

Ai nuk u dëmtua dhe e përfundoi meshën që u transmetua live për miliona njerëz.

Ai u rrëzua në një manastir ku dikur jetonte një ikonë e katolicizmit, që mendohet se bënte mrekulli.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...