Published On: 17 Tetor, 2016

Momenti i vrasjes së dy të rinjve te parku i qytetit në Prishtinë (Pamje të rënda)

Janë publikuar pamjet e para të vrasjes, e cila kishte tronditur kryeqytetin një muaj më parë, ku si pasojë e të shtënave me armë zjarri në Parkun e qytetit të Prishtinës, humbën jetën dy të rinj.

Në videon e siguruar nga “Indeksonline”, shihet se si i dyshuari Lulzim Idrizi nga Shqipëria ekzekuton me armë zjarri viktimat Arianit Gashi dhe Eron Agaj.

I dyshuari, edhe pse ndodhet në arrati, poston lirshëm fotografi në rrjetin social “Facebook”, shkruan “Indeksonline”.

Në Policinë e Kosovës kanë deklaruar se hetimet përkitazi me këtë rast, ende janë duke vazhduar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...